Mūsų restorano patogus erdvės išplanavimas leis surengti romantišką bei gurmanišką vakarienę ar smagiai papietauti/pavakarieniauti su šeima bei draugais. Tai puiki vieta ieškantiems neeilinės aplinkos savo reikšmingiausioms gyvenimo progoms pažymėti ar iškilmingiems pietums su verslo partneriais, taip pat organizuojantiems įvairius seminarus bei konferencijas.

Mūsų erdviame ir jaukiame restorane Italija dvelkiantys gurmaniški valgiai pamalonins jūsų ir jūsų svečių gomurį. Mėgaudamiesi patiektais patiekalais, pro restorano langus galėsite grožėtis žirgais bei stebėti nuostabią gamtą. Restorano šefas jums pasiūlys profesionaliai ir su meile pagamintų patiekalų asortimentą iš strutienos, ėrienos, žvėrienos.

Šiltuoju metų laiku jūsų išsirinkti patiekalai jums gali būti pateikiami ne tik restorano vasaros terasoje, bet ir prieplaukoje ant ežero kranto. Pietaudami “Dubingių žirgyno” vasaros terasoje bei prieplaukoje galėsite stebėti saloje lakstančius veislinius triušius, išgirsite povų klykavimus, vištų kudakavimą, gaidžių giedojimą, grožėsitės ežere plaukiojančiomis muskusinėmis antimis bei juodosiomis gulbėmis. Susitikimai gamtoje, kvėpuojant grynu oru, čiulbant paukščiams, visada garantuoja gerą nuotaiką, o tokioje aplinkoje valgomas maistas – pats skaniausias.

 

Kaip mus rasti?

 

Nuo Vilniaus – atstumas ~ 40 km

Atvažiavimas nuo plento Vilnius - Molėtai

36 - 37 km. sankryžoje "Paberžė - Dubingiai" sukite į dešinę, Dubingių kryptimi.
Važiuokite  ~7km. iki kaimo "Žalktynė".
Privažiavus ženklą "Žalktynė", sukti į kairę pusę, į žvyrkelį (po dešine lieka Asvejos ežeras).
Keliuku važiuokite  ~500m. Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.

 

Nuo Molėtų – atstumas ~ 30 km

Atvažiavimas nuo plento Molėtai - Vilnius

Privažiavę viaduką per plentą (Dubingiai - Giedraičiai) sukite į dešinę, važiuokite per viaduką Dubingių kryptimi ~6km. Pamatę ženklą „Paberžė 20 km“ sukite į dešinę ir važiuokite ~3km iki kaimo "Žalktynė".
Pravažiuokite kaimą "Žalktynė" ir prieš kaimo pabaigos ženklą iškart sukite į dešinę, į žvyrkelį (po kaire lieka Asvejos ežeras).
Keliuku važiuokite ~500m.Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.

Žalktynės k. 14A, Dubingių sen., Molėtų r.
+370 656 56333
Dalintis